Buzdolabının Yanına En Çok Yakışan Derin Dondurucu

14 Mayıs 2017 Pazar

Derin dondurucunun buzdolabının yanında durması gerektiğine inananlardanım. Hem pratik oluyor hem de birinden çıkardığını diğerine koyabiliyorsun. İşin estetik tarafı da var, dik ve dikdörtgen bir buzdolabının yanına, aynı şekle sahip bir derin dondurucu gerekiyor! Uğur Soğutma’nın UED 5170 DT A++ isimli modelini bu nedenle beğendim: Aynı bir buzdolabına benziyor.

Tek kapılı bir buzdolabı düşünün, UED 5170 DT A++ görünüm olarak buna benziyor. İçinde 5 tane şeffaf plastikten sepet var. Bu tasarım oldukça kullanışlı, çünkü içine koyduğunuz besinler daha derli toplu duruyor. Sepetler şeffaf olduğu için, dışarıdan baktığınızda bile içinde ne olduğunu görebiliyorsunuz. Dış kapağı rahatça açılıyor, bazı buzdolaplarında olduğu gibi kapakla güreşmeniz gerekmiyor! Buna rağmen mükemmel bir yalıtımı var. O kadar ki, elektrik kesilse bile derin dondurucu içindekiler 15 saat boyunca çözülmeden durabiliyor. Sık sık elektrik kesilen bir yerde yaşıyorsanız, en çok bu özelliğini beğeneceksiniz.

İçi oldukça geniş. Kullanma kılavuzuna göre, 170 litre iç hacmi var. Büyük boy bir buzdolabının neredeyse yarısı kadar geniş yani. Bir derin dondurucuya göre, oldukça yüksek bir kapasite bu. Kalabalık aileler bile rahatlıkla kullanabilir. Isı kontrol sistemi mekanik ve kapağı açar açmaz ulaşabiliyorsunuz. Ağırlığı ise yalnızca 46 kg. Kendi başınıza bile rahatça bir köşeden diğerine taşıyabilirsiniz. A++ enerji sınıfına ait, yani elektrikten tasarruf edebiliyor, hiç kapatmadan kullanabiliyorsunuz. Açıkçası dikey derin dondurucu istiyorsanız, UED 5170 DTK A++’ın ilk tercihlerinizden biri olmalı. 12 taksitle satın almak için https://satis.ugur.com.tr/item/ued-5170-dtk-a adresini kullanabilirsiniz.  

Bir boomads advertorial içeriğidir.

8 yorum:

 1. Fatma hanım yanlış anlamazsanız bir şey sormak isterim.. sizi daha yakinen takip ettiğim için bu buzdolapları ile ilgili bu yayınların reklam tanıtımı olup olmadığını sormak istedim. Zira izlediğim bir kaç blogda daha gördüm şaşırdım o yüzden soruyorum.. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Reklam evet,
   Bumerang üyelerinin gönderiliyor

   Sil
  2. Çok teşekkür ederim cevap için :) ölmüştüm meraktan :)

   Sil
  3. bende bir kaç hafta önce aynı durumdaydım,, sora sora öğreneceğiz birbirimizden değil mi:))

   Sil
 2. Benim de tam almak istediğim zamana geldi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaz gelince iinsan ihtiyaç duyuyor gerçekten kışlık hazırlıklar için

   Sil
 3. Yıllardır dondurucu almayı düşünürüm evde yer kaplayacak korkusundan almıyordum. Az yer tutması çok iyi bir özellik bence.

  YanıtlaSil

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *