BÜYÜK BİR İLLET

2 Aralık 2016 Cuma

SELAM,
Başlığa bakınca aklınızdan neler geçirdiniz bilemiyorum ama (Allah beterinden korusun) tırnak mantarı illeti ile meşgulüm maalesef.
Ayak baş parmaklarımın tırnaklarında mantar var. O kadar dikkat etmeme rağmen nasıl oldu bilemiyorum. Önce alttan tırnak yatağı boşalmaya başladı, sonra renk değişikliği oldu ve yeni yeni tırnak yüzeyinde kalınlaşma başladı. Bu ara nette sürekli bunla ilgili araştırmalar yapıyorum ilginç ilginç paylaşımlar çıktı karşıma. Ben Nibulen tırnak setini ve yanında Lamisil hap kullanıyorum fakat bu hapın çok yan etkisi olduğu ve karaciğeri çok yorduğu ile ilgili yorumlar çok fazla (Zamanında Roaccutane kullanan biri olarak bunu çok önemsemedim aslında) .Onun dışında ilginç gelen paylaşımlardan biri de mantarlı tırnağı her gün Domestos ile yıkamak ,bunu paylaşanlar fayda gördüklerini falan yazmışlar...

Onun dışında bu ay ilk defa medikal tırnak bakımı yaptırdım en azından tırnağım daha düzgün görünüyor şu an bakımı yapan kişi bana bir üründen bahsetti. Bu ürünün yurt dışından geldiğini ve çok çok etkili olduğunu söyledi MYKORED markası.

Evet sayfama göz atanlardan bu konu ile ilgili görüş ,öneri ve varsa deneyimlerinizi benimle paylaşmanızı rica ediyorum. Bu markanın ayak bakımı ile ilgili başka ürünleri de var, kullandıysanız değerlendirmeniz nasıldır?Benimle paylaşırsanız çok memnun olurum..
SEVGİYLE KALIN....
(YORUMSUZ BIRAKMAYIN:))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *